BATISTUTA Strakatý samet 

BATISTUTA Strakatý samet, nar. 10. listopadu 2006Jsem fenka plemene český strakatý pes a pojmenovali mě

BATISTUTA
po slavném argentinském fotbalistovi. Říkají mi zkráceně Bati, Batinko, Batulko nebo Batuláči.

Narodila jsem se 10. listopadu 2006 v chovatelské stanici Strakatý samet v Praze - Strašnicích a v Praze jsem i nadále. Mám to docela jednoduché, protože jsem zůstala v rodině a nemusela si zvykat na cizí lidi. Bydlím jen o pár kilometrů dál v Horních Počernicích.

Se svou mámou Barbuchou i ségrou Berenikou se vídám velmi často, zejména na chatě. Tam to mám moc ráda, můžeme spolu řádit a běhat podle libosti. Taková strakatá smečka není často k vidění.

Byla jsem na několika výstavách psů a úspěšně jsem prošla i bonitací. Doma mi pak často říkali, že až nadejde vhodný čas, pojedeme za ženichem. Dlouho jsem nevěděla proč a co je to ženich a současně jsem doufala, že to bude nějaká prima zábava.

Správný čas nadešel a já už vím... ASKO Velký dar se mi moc líbil, já jemu také, on byl zkušený a já jsem ihned pochopila, proč jsme za ním jeli. Moje instinkty mi prozradily, že bych mohla být maminkou.

Tak se také stalo a po dvou měsících se v neděli 18. července 2010 narodila má první štěňata. Jsou čtyři - 2 kluci a 2 holčičky. Jejich jména začínají písmenem F a stejně jako já nesou přízvisko Strakatý samet.

Stránka o vrhu FMoje základní údaje.

vstupní strana webové prezentace chovatelské stanice Strakatý samet

©Publikování nebo šíření obsahu tohoto webu je bez výslovného souhlasu majitelky CHS Strakatý samet zakázáno.

NAVRCHOLU.cz